Loading...

Hakkımızda

Güneş Diyaliz Merkezi 2005 yılında İstanbul ili Bağcılar ilçesi Güneşli semtindeki modern binasında hizmete girdi ve bugüne kadar birçok diyaliz hastasına güvenli ve kaliteli bir hizmet sundu. 2013 yılı Mayıs ayında şirkete yeni hissedarların katılımıyla daha da güçlenen ve hizmet kalitesini her geçen gün artıran bir diyaliz merkezi olarak yenilikçi anlayışıyla hizmetlerine devam etmektedir. Bu amaçla 2013 yılı itibariyle;

  • Her bir hastaya özel ve kalite güvenceli etkin diyaliz uygulamalarını ve sonuçlarını destekleyen bir teknolojiye sahip Gambro, Nikkiso ve Braun model hemodiyaliz cihazlarına yatırım yaparak cihaz parkımızı yenilemiş bulunmaktayız.
  • Diyaliz hastalarının sağkalımlarını geliştirmek, komorbiditelerini (yan hastalıklarını) azaltmak ve yaşam kalitelerini yükseltmek amacıyla Ultra Saf High Flux (Yüksek Akımlı) Hemodiyaliz tedavisini, Avrupa En İyi Diyaliz Uygulamaları kılavuzlarını ve kanıtlanmış pek çok bilimsel çalışmayı esas alarak hayata geçirmiş bulunmaktayız.
  • Gambro inovasyonu toz bikarbonat kartuşu BiCart kullanımı ile bikarbonat solüsyonunda en yüksek mikrobiyolojik kalite ve sıfır bakteri riski hedefleri ile çalışıyoruz.
  • Yüksek endotoksin tutma kabiliyetleri ile öne çıkan Gambro marka Polylfux H serisi ve Revaclear diyalizörlerini kullanıyoruz.
  • Gambro Marka Online Reverse Ozmoz (Ters Osmoz) su sistemi ile diyalizin kalbini oluşturan diyaliz suyu üretiminde en yüksek kaliteyi hedefleyerek çalışıyoruz.

High Flux diyaliz tedavisinde önemli kalite parametrelerinde, kanıtlanmış performansı ve teknolojisi ile lider, Gambro marka Polyflux H ve Revaclear serisi diyalizörleri tüm hastaların diyaliz tedavilerinde kullanmaya başlamış bulunmaktayız. Polyflux H ve Revaclear filtreleri ile hedeflediğimiz kalite paratmetreleri; yüksek biyouyumluluk, etkin küçük ve orta molekül temizleme kapasitesi, diyaliz süresince seçici ve istikrarlı temizleme performansı ve düşük beta2mikroglobulin/albumin (zararlı molekülleri uzaklaştırırken albumini tutarak kan değerlerinin korunması) oranlarıdır.

Ultra Saf diyaliz ile hedeflediğimiz önemli kalite parametreleri; mikroinflamasyonda azalma, kardiyovasküler riskte azalma, daha iyi anemi yönetimi, daha iyi beslenme yönetimi ve vb. için:

Gambro İnnova biyokoruyucu kan modülü (özel dizayn Kartuş Arter Ven kan setleri ile) sayesinde tüm hastalarımıza en etkin, en güvenli ve yüksek toleranslı diyaliz tedavisini sunmaya başladık. Böylece hastalarımıza sunduğumuz üstün güvenlik ve kalite unsurları: Düşük vücut dışı kan hacmi ile gelişmiş hemodinami ve buna bağlı artan hasta toleransı, Kan ile set / hava temas yüzeyinin minimum olmasına bağlı en düşük pıhtılaşma riski, sete bağlı çapraz bulaşma riskinin sıfır olması ve özellikle yeni fistülün daha iyi korunması ile daha etkin diyaliz tedavileri olarak özetleyebiliriz.

Gama steril Gambro Arter Ven Kan iğnelerini kullanmaya başlayarak, tüm hastalarımızda iğne sterilizasyonundan kaynaklanabilecek kaşıntı ve alerji reaksiyonlarını ortadan kaldırdık.

Özetle söylemek gerekirse, siz değerli hastalarımıza en modern, en güvenli ve en etkin diyaliz tedavilerini sunarak, yaşam sürenizi ve yaşam kalitenizi mümkün olduğunca arttırmak en önemli önceliğimizdir. Bu yüzden, doğrudan “hasta merkezli” ve “kalite güvenceli” diyaliz tedavileri anlayışı ile, ticari kaygılardan uzak, bildiğimiz doğrular ve imkanlarımız çerçevesinde sürekli en iyisini yapmak hedefiyle hastalarımıza diyaliz hizmeti vermeyi kendimize ilke edindik.

2020-01-09T21:41:05+03:00